ИСКРА СВЕТА

 

СИГНАЛІЗАТОРИ РІВНЯ РІДИНІ СУ- 2. ПРИЗНАЧЕННЯ ПРИЛАДУ. ТЕХНІЧНІ ДАНІ

автор теми С.Б.Кравцова, старший викладач ВПУ-7 м.КременчукаПРИЗНАЧЕННЯ ПРИЛАДУ

 

Сигналізатори рівня рідині СУ- 2 (надалі сигналізатори) призначені для управління зовнішніми електричними ланцюгами шляхом включення і виключення контактів в схемах сигналізації, автоматики та блокування при підвищенні або пониженні рівня рідини відносно заданого значення в резервуарах і технологічних апаратах, працюючих під тиском вакууму, під тиском атмосфери і надмірному тиску.

 

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

 

Сигналізатори мають вибухобезпечний рівень вибухозахисту з видом вибухозахисту "вибухонепроникна оболонка" по ГОСТ 22782.6-81 з маркуванням "I Exd II BT4/H2" по ГОСТ 12.2.020-76.

Сигналізатори призначені для застосування у вибухонебезпечних зонах усіх класів приміщень і зовнішніх установок, в яких можуть утворитися вибухонебезпечні суміші пари і газів з повітрям категорій ІІА, ІІВ груп Т1, Т2, Т3, Т4 і ІІС групи Т1 згідно класифікації ГОСТ 12.1.011-78.

Застосування сигналізаторів в середовищах групи Т4 на місткостях або апаратах, в яких можуть знаходитися продукти з температурою, що приводить до нагріву оболонки сигналізатора зверху плюс 135оС НЕПРИПУСТИМО.

 

Сигналізатори можуть застосовуватися для рідин з в'язкістю до 100 Ст (стокси) при робочій температурі, що не містять феромагнітних включень і не відносяться до тих, що коксуються, або полімеризуються , а також що не мають адгезії з поверхнею поплавця з нержавіючої сталі марки 12ХІ8Н9Т.

Сигналізатори стійкі до дії вібрації з частотою від 5 до 25 Гц з амплітудою

 0,1 мм.

Сигналізатори мають міру захисту від зовнішніх дій JР55 по ГОСТ 14254-80.

Сигналізатори можуть експлуатуватися при температурі навколишнього повітря від - 60 до + 55оС.

Сигналізатори стійкі до дії відносної вологості до 80% при температурі

+20оС.

Сигналізатори з приєднувальними фланцями з нержавіючої сталі марки 12ХІ8Н9Т можуть застосовуватися для агресивних середовищ, в яких стійка ця сталь.

Температура робочого середовища може бути :

- 40 до + 200 оС,

-150 до + 70оС.

Сигналізатори витримують не менше 100000 спрацьовувань.

Середній час відновлення сигналізатора не більше 2 ч.

Термін служби сигналізатора - не менше 6 років.

 

Додаткову інформацію дивись тут:

Где искать информацию по КИП и А (контрольно-измерительным приборам и автоматике)Обновлен 19 мар 2017. Создан 17 авг 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником