ИСКРА СВЕТА

Як складати висновок до дипломної роботи за фахом ПРИЛАДИСТ

автор теми С.Б.Кравцова, старший викладач ВПУ-7 м.КременчукаВисновок

Вхідний тиск вимірюється датчиком тиску Метран-43 ДИ, далі вихідний сигнал 4-20 мА поступає на блок перетворення сигналів БПС-24, який здійснює живлення первинного датчика, лінеаризацію виміряного сигналу,  гальванічне розділення ланцюга первинного перетворювача та  вторинного.  Далі сигнал поступає на станцію СУРА , де відбувається  реєстрація, сигналізація та регулювання клапаном НО. Сигнал, поступає на регулюючий клапан, регулює хід штока клапана і таким чином, при необхідності, регулює подачу сировини, і відповідно тиск.

 

Висновок

Клапана використовують в системах автоматичного регулювання та подачи рідкої та пароподібної сировини. Пропускна здібність (гідравлічний опір) регулюючих клапанів змінюється у відповідності з сигналом, який поступає від регулятора.

Клапана типу НО застосовують у тому випадку, коли він є більш безпечним при аварійному припиненні подачі повітря. Наприклад, на паропроводі куба колони та лінії зрошення її верхньої частини.

Цей вибір дозволяє після відновлення подавання  повітря швидше вести колону в робочу дію.

 

Висновок

На схемі відображено зв’язок між контрольно-вимірювальними приладами при керуванні технологічним процесом. Прилад радарний рівномір ВМ-70А опрацьовує інформацію про рівень в ємності та передає її на вторинний прилад ФЩЛ.  Вторинний прилад обробляє дану інформацію та подає її на регулюючий клапан НО . Якщо рівень досягає максимальної позначки, клапан спрацьовує та перекриває подачу нафтопродукту. Дренаж нафтопродукту забезпечує насос.  

Не маючий безпосереднього контакту з поверхнею, що контролюється та практично не реагуючий на зміни параметрів вимірювального середовища

радарний рівномір ВМ-70А є універсальним. З однаковим успіхом він вимірює рівні самих різних речовин в самих різних умовах. Це можуть бути рідини, в’язкі, сипучі або тверді матеріали, речовини з інтенсивним паро утворюванням, речовини , які піняться, або запиленні, резервуари під тиском, або з вакуумом, різні за розміром – як великі, так і малі.

 

***

УВАГА!!!

В темі наведені лише різні приклади висновку і різні приклади ланцюгів регулювання. Наведені висновки не відповідають наведеним ланцюгам, а лише дають уяву про їх складання. При складані висновку необхідно враховувати індивідуальну особливість кожної дипломної роботи окремо.

 

Умовні позначення дивись тут:


Условные обозначения приборов и средств автоматизацииОбновлен 19 мар 2017. Создан 02 мая 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником