ИСКРА СВЕТА

 

Як оформити розділ та підрозділ у дипломній роботі

приклад оформлення розділу СЛЮСАР КВП І А, інтелектуальний датчик тиску Метран-150 ДИ, його призначення2. СЛЮСАР КВП І А. 

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ДАТЧИК ТИСКУ МЕТРАН-150ДИ

 

2.1 ПРИЗНАЧЕННЯ

 

Інтелектуальний датчик тиску Метран-150ДИ призначений для безперервного перетворення  тиску надмірного в уніфікований струмовий сигнал і (або) цифровий сигнал в стандарті протоколу HART. Він має: поліпшений дизайн і компактну конструкцію, поворотний електронний блок і рідкий кристалічний індикатор, високу перевантажувальну здатність, захист від перехідних процесів, безперервну самодіагностику.

Комунікаційний протокол HART – це цифровий сигнал, який накладається на аналоговий сигнал 4 -20 мА.

Налаштування   датчика   Метран-150ДИ   (4-20 мА з НАRТ) здійснюється     по  цифровому каналу     зв'язку   за допомогою  керуючих  пристроїв, що підтримують НАRТ- протокол і конфігураційних програм,  або  за допомогою   вбудованого ЖКИ (рідинний кристалічний індикатор) і клавіатури   розташованих     під  кришкою   електронного перетворювача.  Цифровий    сигнал   від  датчиків   Метран-150 може  прийматися    і оброблятися будь-яким  НАRТ- пристроєм,    підтримуючим     НАRТ- протокол в об'ємі універсальних   і загальних  команд.  Для датчиків   Метран-150   реалізовані    спеціальні команди:   команда   калібрування    сенсора, команда   читання унікальних  параметрів   датчика,  введення пароля,  читання  стану виведення  на дисплей,   запис  стану   виведення  на дисплей.

 

 

автор С.Б.Кравцова, старший викладач ДНЗ КПЛНП

 

 Обновлен 27 мая 2014. Создан 01 мая 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником